ul. Wasilkowskiego 14, 02-776 Warszawa

 Serwis czynny od poniedziałku do piątku w g. 16:00 – 20:00

Team

Marcin

Założyciel serwisu Ski Spa, niegdyś jego główny serwisant, teraz łączy pieszczenie nart i snowboardów z prowadzeniem szkoleń na tyczkach. Z chęcią podejmuje się zadań specjalnych (przygotowywanie krawędzi i ślizgów na nietypowe warunki treningowe, bądź na zawody, wykonywanie wklejek). Odpowiedzialny za dostawę smarów i sprzętu serwisowego.

Basia

Twarda i wymagająca koordynatorka pracy serwisantów. Od samego początku również aktywna serwisantka. Z dokładności i utrzymywania porządku w miejscu pracy słynie w całej Europie. Trenerka personalna, organizatorka fitcampów dla dziewczyn.

 

Janek

Instruktor narciarstwa, kiedyś nasz kursant. Dzisiaj serwisant pełną (i zarośniętą) gębą!

Kuba

Instruktor narciarstwa oraz… brązowy medalista mistrzostw Polski w Jiu-Jitsu.

Antek

Legenda akademickiego ścigania, człowiek, którego całym życiem są narty oraz wszelkie inne aktywności, które je do złudzenia przypominają – np. inline alpine. Również trener na naszych wyjazdach.

Ula

Członkini juniorskiej Kadry Polski w snowboardcrossie, wicemistrzyni Polski w tej dyscyplinie. Najmłodsza z całego teamu.

Olek

Były członek Kadry Narodowej w snowboardzie, ma za sobą starty w Pucharze Świata, Pucharze Europy, Uniwersjadzie, Mistrzostwach Świata juniorów, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w slalomie gigancie równoległym i slalomie równoległym.

Adam

Jeden z pierwszych w Polsce magistrów, obronionych online.

  Telefon
507-869-227
696-496-113
  Mail
skispa@skispa.pl    

  Adres

ul. Wasilkowskiego 14,

02-776 Warszawa

Ski spa© 2024. All Rights Reserved. Created by Blue Paprica
Ski spa © 2024. All Rights Reserved. Created by Blue Paprica