ul. Wasilkowskiego 14, 02-776 Warszawa

 Uwaga: od 24.03 serwis czynny “na telefon”!

Team

Marcin

Założyciel serwisu Ski Spa, niegdyś jego główny serwisant, teraz łączy pieszczenie nart i snowboardów z prowadzeniem szkoleń na tyczkach. Z chęcią podejmuje się zadań specjalnych (przygotowywanie krawędzi i ślizgów na nietypowe warunki treningowe, bądź na zawody, wykonywanie wklejek). Odpowiedzialny za dostawę smarów i sprzętu serwisowego.

Basia

Twarda i wymagająca koordynatorka pracy serwisantów. Od samego początku również aktywna serwisantka. Z dokładności i utrzymywania porządku w miejscu pracy słynie w całej Europie.

Kacper

Człowiek o wielu talentach. Zawsze w formie.

Antek

Legenda akademickiego ścigania, człowiek, którego całym życiem są narty oraz wszelkie inne aktywności, które je do złudzenia przypominają – np. inline alpine.

Ula

Członkini juniorskiej Kadry Polski w snowboardcrossie, aktualna wicemistrzyni Polski w tej dyscyplinie. Najmłodsza z całego teamu.

Olek

Były członek Kadry Narodowej w snowboardzie, ma za sobą starty w Pucharze Świata, Pucharze Europy, Uniwersjadzie, Mistrzostwach Świata juniorów, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w slalomie gigancie równoległym i slalomie równoległym.

Adam

Jeden z pierwszych w Polsce magistrów, obronionych online.