ul. Wasilkowskiego 14, 02-776 Warszawa

 Serwis czynny od poniedziałku do piątku w g. 16:00 – 20:00

Sprzęt


Serwisujemy narty i deski snowboardowe tylko z pomocą topowego sprzętu.

 

Nie uznajemy półśrodków: Używamy najlepszych, profesjonalnych ręcznych akcesoriów (wiele z nich jest wykorzystywanych w Pucharze Świata) renomowanych firm, m.in.: Skiman, Swix, Toko, Holmenkol, Vallorbe, Snoli, Kunzmann.

Pracujemy na smarach firm: Maplus, Swix, Toko, Vola, Holmenkol, Start, Solda.

Pragniemy, abyś wiedział(a), jakim sprzętem będziemy tuningować twój sprzęt. Oto część z nich:

  • Cyfrowe żelazko Swix T71 World Cup – przez wielu serwisantów uważane za najlepsze na świecie. Dzięki mikroprocesorowi utrzymuje stałą temperaturę z niezwykłą precyzją, co zabezpiecza przed ryzykiem przegrzania ślizgu.
  • Imadła serwisowe typu World Cup – ich stabilność zapewnia precyzję podczas obróbki nart.
  • Profesjonalne kątowniki (86,87,88,89 stopni) – ich przewagą nad amatorskimi ostrzałkami jest możliwość precyzyjnego zachowania kąta oraz “połączenia sił” z każdym pilnikiem. Używamy, ciężkich, bardziej precyzyjnych wersji stalowych o prostych konstrukcjach.
  • Cały arsenał pilników do ostrzenia krawędzi, o różnej gradiacji, w tym szwajcarskie modele Icecut Valorbe, używane w Pucharze Świata.
  • Diamentowe pilniki, używane “na mokro” celem końcowego wygładzenia naostrzonej krawędzi. Dzięki nim ostrość utrzymuje się dłużej. Diamentami wykańczamy absolutnie każdą ostrzoną przez nas krawędź.
  • Termobox – autorskie, genialnie zaprojektowane przez firmę Nereida Ski urządzenie do zwielokrotniania efektów smarowania ślizgów na gorąco. Po posmarowaniu nart/snowboardu miękkim, tłustym smarem bazowym sprzęt zamykany jest w boksie na 12 godzin i poddawany nasycaniu w temperaturze 55 stopni. Dzięki takiemu zabiegowi ślizgi wielokrotnie lepiej chłoną smar. Są przez to szybsze, nie utleniają się tak szybko oraz lepiej chłoną następne smary.
  Telefon
507-869-227
696-496-113
  Mail
skispa@skispa.pl    

  Adres

ul. Wasilkowskiego 14,

02-776 Warszawa

Ski spa© 2024. All Rights Reserved. Created by Blue Paprica
Ski spa © 2024. All Rights Reserved. Created by Blue Paprica