ul. Wasilkowskiego 14, 02-776 Warszawa

 Serwis czynny od poniedziałku do piątku w g. 16:00 – 20:00

Ostrzenie nart i snowboardów

Ostrzenie krawędzi to delikatna sprawa z dwóch względów:

  • ich stan będzie bezpośrednio wpływał na twoją satysfakcję z jazdy oraz bezpieczeństwo na stoku,
  • można naostrzyć krawędź, zużywając jej sporo, można też wykonać obróbkę w taki sposób, żeby nie zużyć jej prawie wcale. Dlatego tak ważne jest, żeby powierzyć sprzęt fachowcom.

Nasze usługi opieramy na manualnej pracy naszych rąk, a ostrzenie krawędzi nart i snowboardów to nasza wizytówka. Każda krawędź, wychodząca z naszego warsztatu, standardowo:

  • jest ostra na całej długości (w odróżnieniu od serwisów maszynowych docieramy również do krzywizny na dziobie narty, dzięki czemu narta jest bardziej „reaktywna” na początku skrętu)
  • jest odpowiednio „podcięta” (tak, aby deska przy jeździe na wprost nie „myszkowała” – nie próbowała za wszelką cenę skręcić);
  • jest wypolerowana przy pomocy pilników diamentowych (używamy każdorazowo 3-4 diamentów o różnej gradacji). Efekt: dłużej utrzymująca się ostrość;
  • jest pozbawiona tzw. drutu, pozostałego po ostrzeniu;
  • jest „zebrana” w sposób niemal niezauważalny.

Jako serwis ręczny mamy możliwość też personalizowania naszych usług, również personalizacji ostrzenia. Inaczej ostrzymy narty na śnieg, inaczej na halę, czy na igielit. Czego innego oczekuje też freestyler, kręcący triki w snowparku, inaczej trzeba potraktować poza trasowego snowboardzistę. Dlatego w szeroko rozumianym środowisku opiniotwórczym (zawodnicy, instruktorzy, osoby zawodowo związani z narciarstwem) Ski Spa ma tak uznaną renomę.

Wypróbuj naszą jakość. Niech nigdy nie zabraknie ci ostrości krawędzi, niech… nigdy nie zabraknie ci krawędzi.

ostrzenie nart

  Telefon
507-869-227
696-496-113
  Mail
skispa@skispa.pl    

  Adres

ul. Wasilkowskiego 14,

02-776 Warszawa

Ski spa© 2023. All Rights Reserved. Created by Blue Paprica
Ski spa © 2023. All Rights Reserved. Created by Blue Paprica